Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že pandemická situácia je čoraz závažnejšia a naberá na intenzite. Neustále pribúda čoraz viac ľudí, ktorí zákernému a nebezpečnému vírusu podľahli. Celé toto obdobie je na zaplakanie.

Všetci sme nútení dodržiavať prísne stanovené opatrenia, hoci s nimi nie sme stotožnení. Pravda je taká, že v súčasnej situácii nemáme veľmi na výber. Napriek skutočnosti, že koronavírus negatívne zasiahol do našich životov, stretávame sa aj s ľuďmi, ktorí si neuvedomujú intenzitu nebezpečenstva.

Father's Day During COVID - Working Daughter

Vždy ma dokáže veľmi nahnevať, keď sa prechádzam po meste zodpovedne s ochranným rúškom na tvári, keď zrazu okolo mňa prejde dôchodca, ktorý nemá rúško na tvári, ba dokonca ani v ruke. Hoci sme si všetci vedomí toho, že práve seniori predstavujú rizikovú skupinu nakazenia sa týmto nebezpečným vírusom, rozhodne sa podľa toho nesprávajú.

Koronavírus: Pre Dôchodcov upravia otváracie hodiny - Ekonomika SME

Nepodceňujme svoje zdravie a ani zdravie iných. Treba si uvedomiť intenzitu nebezpečenstva, ktorá nás sprevádza na každom kroku.

Ochranné rúška vyrobené na Slovensku | slovenske-ruska.sk

Zdroj: Onlyinpoprad.sk|Foto: webnoviny.sk

Tento článok je písaný ako názor redaktora a Šéfredaktor spolu s redakciou za neho nenesie zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu