Čo spája tieto dve povolania? Túžba pomáhať, naozaj liečiť a zvýšiť životnú úroveň klientov.

Martin začínal ako úspešný osobný tréner. Zameriaval sa hlavne na zdravé chudnutie. Dokázal ľudom pomôcť s nadváhou, zmeniť životný štýl či vyriešiť zdravotné problémy, no nie natoľko, aby ho to dostatočne napĺňalo. Chcel pomáhať ešte viac. Neskôr jeho samého začali trápiť rôzne zdravotné problémy, s ktorými mu nikto nevedel pomôcť. Opakované návštevy lekárov a rôznych špecialistov vôbec nepomáhali, práve naopak, zhoršovali zdravotný stav. Nakoniec sa rozhodol navštíviť chiropraktika a ako tvrdí, nič lepšie nemohol urobiť, pretože našiel oveľa viac ako pomoc sebe samému.

Chiroworks terapeut Martin Hyben

Začal sa teda aj on vzdelávať v tomto obore. Pochopil, ako je v tele všetko prepojené a ako to navzájom funguje. Rozhodol sa preto venovať aj chiropraxii. Postupom času zistil, že chiropraxia nedokáže pomôcť každému z dôvodu, že je veľmi tvrdá a ľudia sa nedokážu dostatočne uvoľniť. Taktiež tvrdé manipulácie a rotácie s telom môžu aj ublížiť. Rotáciami najviac trpia rebrá, ktoré sa zvyknú úplne rozhodiť a následne sa môže problém veľmi rýchlo vrátiť späť. Častým “pukaním” sa poškodia kosti a pacient potrebuje nápravu čoraz častejšie. Preto vybudoval úplne nový, inovatívny systém napravovania kostí a makkých častí CHIROWORKS. Naopak pri terapii CHIROWORKS je pukanie kostí veľmi zriedkavé.

Chiroworks terapia

Počuli ste už o terapii Chiroworks?

Chiroworks, na rozdiel od chiropraxie pristupuje k pacientom jemne a napravovanie kostí a mäkkých častí prebieha buď bezdotykovo (pacient sa napráva sám), alebo s minimálnym dotykom. Takto sa docieli, že terapia je veľmi jemná a presne zacielená.

Terapia Chiroworks: Bolesť ramena, sťažené dýchanie po Covide

Aký je jej priebeh?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov. „Diagnostikujem a následne dávam na svoje miesto časti pohybového aparátu a vnútorné orgány. Všetko do takej miery, do akej dovolí zdravotný stav pacienta“ uvádza Chiroworks terapeut Martin Hyben. Cieľom terapie CHIROWORKS je nájsť príčinu, prečo to bolí? A prečo to nefunguje?

Terapia Chiroworks

Aké všetky problémy odstráni terapia Chiroworks?

Áno, skutočne odstráni, pretože Chiroworks terapeut využíva znalosť anatómie a vnútorných telesných procesov na trvalé odstránenie bolesti a príčiny zdravotného problému.

Terapia Chiroworks


• bolesť chrbtice, seknutia
• bolesti ramien
• lakeť
• členok a achilovka
• hallux abolestivé palce na nohe
• koleno, bolesti, menisky a cysty
• bedrový klb
• závrat, vertigo, migréna
• dýchanie, bolesť na hrudi, problémy so srdcom
• syndróm karpálneho tunela
• skolózia, kyfóza, lordóza
• chronické ťažkosti
• bolesti sánky, zubov, uší či zápal trojklanného nervu
• dýchanie, bolesť na hrudi, problémy so srdcom
• bolesť brucha, problematické trávenie, zápaly v močových cestách, bolestivá a problematická menštruácia

Viac informácíí o odstránení týchto problémov pomocou Chiroworks si môžete prečítať na webovej stránke alebo si rezervujte termín.

Zdravé chudnutie

Ak vám niekto tvrdí, že chudnutie je o hladovaní, neverte mu. Jediné, čo hladovanie spôsobí, je veľká strata svalovej hmoty a životne dôležitých tekutín z tela. A to nie je to, čo chcete. Skutočne schudnúť sa vám podarí len s správne nastaveným životným štýlom po všetkých jeho stránkach. Preto, to najlepšie, čo môžete pri snahe o schudnutie urobiť, je spoľahnúť sa na profesionála akým je Martin Hyben a aj vy schudnete naozaj zdravo.

Zdravé chudnutie s osobným trénerom Martinom Hybenom


Ing. Martin Hyben – Chiroworks
Prešovská 2937/50 058 01 Poprad Spišská Sobota
www.chiroworks.sk
+421 907 942 851
Email: info@chiroworks.sk

Ing. Martin Hyben – Osobný tréner
Veľké tréningové centrum – vtcpoprad.sk
058 01 Poprad
www.osobnytrenerpoprad.sk
+421 907 942 851
Email: osobnytrenerpp@gmail.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu