Keď sa teraz nachádzate v Tatrách, nemali by ste vynechať Taliansku pochúťku. Reštaurácia Libertin Brasserie vám svojou jedinečnosťou spríjemní pobyt v Starom Smokovci. Príďte sa zahriať horúcou polievkou Minestrone.

Polievka Minestrone

Táto jedinečná vitamínová bomba pochádza z Talianska. V rôznych krajoch sveta do tejto polievky pridávajú odlišné ingrediencie, avšak jej podstata zostáva stále rovnaká. Vždy je pripravovaná z čerstvej zeleniny a jedine v Libertine je varená s láskou.

Kombinácia chutí od koreňovej zeleniny cez paradajky až po dochutenie s poriadne vyzretým syrom Grana Padano vie správne ulahodiť aj tým najnáročnejším gurmánom. Syr Grana Padano zreje 1 až 4 roky a je jeden z najlahodnejších vôbec. Vďaka jeho jemne slano-ovocnej chuti s náznakom orechov je oceňovaný po celom svete.

Libertin Brasserie je najlepšou voľbou v Tatrách a tak neváhajte a po prechádzke, či túre sa určite choďte zahriať a vychutnať si tú správnu slobodnú pohodu s príchuťou Talianska, vďaka zdravej výdatnej polievke Minestrone.


Otváracie hodiny : PO-NE 11:00 – 24:00

Kontakty
Reštaurácia Libertin Brasserie
Hrebienok Resort II.
Starý Smokovec 18

FB Libetin Brasserie
WEB: www.libertinbrasserie.sk
Kontakt: info@libertinbrasserie.sk, 0904 294 540

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu