Táto dráma otriasla Kežmarčanmi v najskorších večerných hodinách. Ľudia sa na sociálnych sieťach vypytovali, čo sa to deje v miestnom obchode. Mali strach o svoj život.

Screen z miestnej FB skupiny dopravného servisu

Podľa najnovších správ sa dozvedáme, že vrah najprv zabil svojich rodičov v ich byte na sídlisku. V bytovom dome pustil plyn a neskôr zavraždil svojich rodičov. Privolaná hasičská hliadka našla v byte dve telá. Okolo 6 hodiny podvečer sa následne presunul do miestneho supermarketu na sídlisku Juh a tam zajal predavačku masliarne. Údajne s nožom v ruke ju odvliekol do kancelárie, kde ju väznil niekoľko hodín. Bezpečnostná služba daného obchodu všetkých zákazníkov evakuovala. Všetky záchranné služby z okresu boli ihneď na mieste a snažili sa rukojemníka presvedčiť aby ženu pustil. Po veľmi dlhom a náročnom vyjednávaní sa im to podarilo až okolo času 00:30. Žena vyviazla bez fyzických poranení. Psychicky určite, ale utrpela obrovskú traumu.

Fotografia spred bytu na ulici Generála Štefánika

Zdroj : https://www.cas.sk/fotogaleria/1090083/rukojemnicka-drama-v-kezmarku-byvaly-sportovec-mal-zavrazdit-rodicov-potom-zajal-predavacku/12/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu