Všeobecne sa predpokladá, že leto alebo dovolenkové obdobie je najlepší čas pre vylepšenie si vlastného bývania. Nemusí to byť vždy pravda. Zima a momentálne pandemické opatrenia nám prinášajú more času pre vytvorenie si vysnívaného interiéru. Nechajte sa inšpirovať :

Steny si zaslúžia novú farbu

V tomto období musíme tráviť veľa času doma. Byť stále zavretý medzi štyrmi stenami nerobí dobre asi nikomu. Čerstvo vymaľované steny dokážu krásne rozžiariť domov. Môžete tiež vyskúšať rôzne farbené kombinácie, ktoré zaručene osviežia priestor a pozdvihnú náladu.

Pinterest : Society6

Akrylátová emulzná farba vyrobená z vysoko kvalitných surovín a určená pre tónovací systém novej generácie – Dulux Colour Mixing System. Nový optimalizovaný obsah pigmentov zaručuje veľmi dobré krytie a dlhodobú životnosť odtieňa. t.ly/CiAA

Nový alebo premaľovaný nábytok

Dnes sa čoraz častejšie stretávame stým, že ľudia nechcú kupovať nový nábytok. Vďaka rôznym reláciám a sociálnym sieťam dostávajú nové kreatívne nápady. Posledné roky býva trendom mať zariadený domov retro nábytkom. Pozrite sa okolo seba, iste sa u vás nájde nejaký poklad, ktorý čaká na premaľovanie.

zdroj: centsationalstyle.com

TÓNOVATEĽNÁ FARBA. Vodou riediteľný univerzálny náter superprémiovej kvality so saténovo matným vzhľadom na drevené a kovové povrchy v interiéri a exteriéri. http://t.ly/13Ch

Radiátor ako nový doplnok

Už roky sa dívate na radiátor ktorý vášmu oku nelahodí. Prekrytie ústredného kúrenia pomocou sadrokartónu môže byť zbytočne finančne nákladné. Jednoducho ho premaľujte a urobte z neho prednosť. V našich končinách je farebný radiátor veľký nezvyk. Urobte to a uvidíte ako sa zmení váš interiér k nepoznaniu.

zdroj: i.pinimg.com

Hammerite Radiátor je rychloschnúci akrylátový email určený k ochranným i dekoratívnym náterom. Odoláva poškrabaniu a nárazom, nezapácha, nežĺtne a vďaka jeho tepelnej odolnosti až do 120 °C. Je vhodný pre nátery radiátorov a iných plôch dlhodobo tepelne zaťažených. http://t.ly/qHV7

Dekoračné omietky

Zmeňte dizajn svojich bytov. Stačí použiť inú formu omietky a máte nový domov. Tiež sa táto technika dá použiť namiesto obkladu v kuchyni alebo kúpeľni. Stačí si poriadne naštudovať techniku, ale ideálne v tomto prípade je si zavolať profesionálneho odborníka. Majstri pracujú aj počas lockdownov.

Pinterest : Creative market

INTONACHINO MINERALE dodáva klasickú a starobylú atmosféru vďaka efektom vápna, prírodného materiálu, ktorý vytvára nadčasovú pevnú štruktúru s vysokou priedušnosťou, jemné farebné odtiene využívajúce teplé tóny a zemité odtiene.  http://t.ly/uYXS

Všetky podrobné informácie a rady sa dozviete v predajni TatryColor. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších predajcov sortimentu farby – laky v podtatranskom regióne. V rámci nákupu u nich sa vám dostane najlepšieho poradenstva vďaka ich rokmi nadobudnutej odbornosti.

Adresa prevádzky : Hraničná 4715, Poprad

a tiež E-shop: /https://produkty.tatrycolor.com/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu