Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že zákerný a nebezpečný koronavírus nám už dlhšie znepríjemňuje naše životy. Kto by si len bol pomyslel, že raz budeme zažívať obdobie, aké je toto? Život dokáže niekedy naozaj prekvapiť.

Ochranné rúška vyrobené na Slovensku | slovenske-ruska.sk

Koronavírus negatívne zasiahol do života mnohých ľudí. Ani ja nie som výnimkou. Som študentkou vysokej školy v Nitre, avšak momentálne som bola nútená zostať doma. Prečo? Jednoduchá otázka, ešte ľahšia odpoveď. Nitra je prameňom šírenia vírusu a situácia v nej je naozaj nevyhovujúca. Nitrianske nemocnice sú na tom veľmi zle a kapacita lekárskeho personálu je na zaplakanie.

V nitrianskej nemocnici sú zakázané návštevy - SME | MY Nitra

Nikdy by som si nebola pomyslela, že situácia na Slovensku bude až natoľko zlá, že zaobstaranie chladiacich prívesov bude na dennom poriadku. Situácia v krajskom meste Nitra si vyžiadala mnoho ľudských životov. Chladiace prívesy slúžia na odkladanie tiel statočných ľudí, ktorí svoj boj o život prehrali a odišli medzi anjelov.

Mestá zháňajú chladiarenské prívesy na cintoríny, Nitra má už dva -  Webnoviny.sk

Ak sa plánujete dostať do Nitry, nemerajte cestu zbytočne. Márne som sa pokúšala dostať na ubytovňu. Policajné hliadky sú na každom kroku. Sú veľmi prísne a neústupčivé. Dúfajme, že súčasná situácia sa čoskoro zlepší a život sa opäť navráti do starých dobrých koľají.

Nitra: Ďalší hospitalizovaní aj mŕtvi. Borovú strážia - SME | MY Nitra

Zdroj: onlyinpoprad.sk|Foto: mynitra.sme.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu