„Obyčajná téma, ktorá nedokáže ničím prekvapiť!” Fráza, ktorú som zo začiatku počúvala často, avšak všetko nabralo iný smer po dočítaní. Už dlhší čas sa písaniu venujem a ten kto má pozná vie, že všetky témy ktoré sa rozhodnem spracovať spájam s mojim súkromným životom. Do všetkého čo vytváram sa vždy snažím vkladať kúsok seba. Tak to bude aj v dnešnom článku, v ktorom sa s Vami podelím o svoj príbeh lásky.

TVUJ DVOJPLAMEN a TVA LASKA - Blogy - ŽENY s.r.o.

Jednoznačne zastávam názor, že skutočnú lásku možno zažiť len raz za život. Vždy som sa chlapcom vyhýbala a udržiavala si určitý odstup. Počas môjho štúdia na strednej škole som sa naplno venovala učeniu a brigáde, takže čas na vzťahy mi naozaj neostával.

Externé verzus denné štúdium. Aké sú pre a proti? | Chodbovica.sk

Všetko sa zmenilo v momente, keď som nastúpila na vysokú školu. Spoznala som mnoho študentov, kamarátov so srdcom na správnom mieste, s ktorými tvoríme nerozlučnú partiu. Nikdy som nemala priateľov, akých mám teraz. Oddaných, nápomocných, usmievavých, kde pretvárka nemá šancu.

Uloviť chlapa v partii? Má to aj výhody - Sex a vzťahy - Žena - Pravda.sk

Po dlhšom čase spoznávania sme sa rozhodli pre spontánny výlet na chatu. Všetko bolo pripravené, zrealizované. Chýbalo nám už len jedno. ON! Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že piesne na ľudovú nôtu zbožňujem a počúvam ich doteraz. Chýbal nám len šikovný harmonikár, ktorý by nám spestroval dni na chate hraním na najkrajšom hudobnom nástroji. Kamarátka si v tej sekunde spomenula, že pozná chalana, ktorého hľadáme. Zhodou okolností aj on býval na internáte. Ani na sekundu neváhala, zavolala ho a zoznámili sme sa.

Obrazy : hudba, hudobník, hudobný nástroj, výkon, spev, gitarista, harmonika,  akordeón, acordeon, elektronický prístroj, ľudový nástroj, hráč na klávesy  4928x3264 - - 1171942 - Tapety na stenu - PxHere

V momente, keď vstúpil do našej izby, srdce sa mi rozbúšilo tak, ako ešte nikdy predtým. Sympatickejšieho, krajšieho a vychovanejšieho chalana som ešte nevidela. Jeho úprimný úsmev od ucha k uchu a nezbedné iskričky v očiach naznačovali, že dokonale zapadne do našej partie. Ako som povedala, tak aj bolo.

Kedy viem, že milujem - má láska nejaké pravidlá? A čo ju dnes tak veľmi  zabíja? | Diva.sk

Dnes je to už vyše roka, čo tvoríme pár a sme najšťastnejší na svete. Mám jeho, mám všetko. Jeho láska, pohladenie, porozumenie a pomoc mi dáva zvláštny pocit bezpečia, aký som ešte nikdy predtým necítila. Nájsť pravú lásku je to najkrajšie, čo sa Vám môže v živote stať. Ak milujete skutočnou láskou, bojujte a nikdy sa nevzdávajte. NIKDY!

Pravá láska prichádza len raz! Tá moja prišla... Ako ste vedeli, že práve  ON je ten pravý!? - ČoJee!?

Zdroj: onlyinpoprad.sk|Foto: zena.pravda.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu