Rakytník rešetliakový je skvelým zdrojom nenahraditeľného Vitamínu C – v jedinej jeho oranžovej bobuľke totiž nájdete celú odporúčanú dennú dávku tohto dôležitého vitamínu!

Rakytník a jeho významné účinky na ľudský organizmus :

  • podporuje imunitný systém – Jeho je užívanie prináša rýchlejšie zotavovanie z najrôznejších viróz, chrípiek a angín-to všetko vďaka vysokému obsahu Vitamínu C a tiež Vitamínu A
  • podporuje tvorbu žlče a tráviacich enzýmov
  • zlepšuje funkciu krvného obehu, pružnosť a priechodnosť ciev – tiež má veľa flavonoidov, ktoré znižujú krvný tlak
  • priaznivo ovplyvňuje zdravé trávenie
  • očisťuje organizmus od toxických splodín a civilizačného stresu

Liečivý Rakytníkový olej z Ruska

Viac informácii a rád k lepšiemu zdraviu nájdete vo FB skupine Flexitariánstvo

V Rusku vylisujú tento olej z jadierok plodov za studena. Takto sa zaručuje zachovanie všetkých biologicky aktívnych látok a vitamínov dôležitých pre ľudské zdravie. Rakytníkový olej má tmavo oranžovú farbu a je najúčinnejší z celej rastliny.

Ako pomáha v prevencii ochorenia a tiež v liečbe COVID-19 ?

Corona vírus napáda sliznice dýchacieho a tráviaceho traktu. Ak ich máte málo imúnne a oslabia sa tak dochádza k nakazeniu a postupnom sa začína prejavovať ochorenie.

Tento silný olej likviduje patogénne mikroorganizmy nachádzajúce sa na slizniciach. Zlepšuje imunitné funkcie tela a je prírodným antibiotikom.

Ako sa tento liečivý olej z Ruska používa :

Pre ochranu a regeneráciu nosných slizníc si pomocou kvapkadla – ideálne 2x denne(ráno a večer), v ľahu si kvapnite do každej nosnej dierky z liečivého Rakytníkového oleja z Ruska. Počkajte 3-5 min, aby vám pretiekol cez nos až do hrdla.

Pre harmonizovanie trávenia a zásobenie sa výživnými vitamínmi sa tento liečivý olej konzumuje 3x denne po1 č.l s posledným sústom jedla.

Výborne pôsobí aj pri zápale a krvácaní v ústach, v takomto prípade je vyššie riziko preniknutia infekcie do tela a sa odporúča prevaľovať 3-5x denne po 1čl oleja v ústach približne 3-5 min a potom olej odstrániť z úst.

Pri poranení kože sa narušuje jej ochranná funkcia, tento olej nám krásne zahojí poranené miesto. Tento olej obsahuje vitamíny ako je Retinol (vitamín P), tokoferol (vitamín E) a beta-karotén ktoré majú priaznivý účinok na ľudskú pokožku, prinášajú nám regeneráciu, hydratáciu a zotavenie pri rôznych kožných ochoreniach. Potrite si kožu liečivým rakytníkovým olejom a nechajte pôsobiť cca 15 min.

Pre podrobnejšie, konkrétne informácie ako užívať liečivý Rakytníkový olej z Ruska a veľa skvelých rád a odporúčaní, ako si zachovať to najlepšie zdravie sa pridajte do FB skupiny : Flexitariánstvom k dlhovekosti v zdraví a šťastí

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu