Mumio je horská živica z hôr Kaukazu

Mumio je takzvané „čierne zlato“. Vedci aj samotný užívatelia ho takto nazývajú pre jeho blahodárne účinky. Je to čarovná hmota, ktorá vyteká z trhlín horských jaskýň. Vzácne je tiež, pre jeho spôsobom zberu. Kaukazský muži zbierajú kvaple vo výškach viac ako 3000 m.n.m a svoje tajomstvá, kde mumio vyviera z hôr si nechávajú iba pre seba. Svoje skúsenosti so zberom mumia prenechávajú jedine výlučne svojim potomkom.

Čo Mumio obsahuje a aké má učinky

Obsahuje tie najpotrebnejšie látky, ktoré naše telo využíva každý deň. Najznámejšie sú selén, mangán a kobalt. Jeho zloženie tiež zahňa veľmi dôležité minerály ako sú železo, vápnik, horčík, med a draslík.

  • posilňuje imunitný aj nervový systém
  • zlepšuje metabolizmus
  • urýchľuje regeneráciu po športe, či úraze

Mnoho vedeckých výskumov o zložení MUMIA, potvrdil jeho blahodarné účinky na organizmus človeka. V Ruskej federácii je oficiálne povolené v lekárskej praxi a tiež v mnohých krajinách bývalého Sovietske zväzu.

Prečo a ako užívať Mumio

Mumio v prírodnej forme pred čistením

Už v staroveku lekári vedeli, že práve vďaka zloženiu Mumia sa človek veľmi rýchlo zregeneruje a optimalizuje si imunitu. Má veľmi silné protizápalové a baktericídne účinky, v minulosti bolo pre ľudí tak zázračné, že ho používali namiesto Antibiotík.

  • Pri vonkajšej aplikácii
  • urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív,
  • lieči bolesti kĺbov a pohybového aparátu,
  • urýchľuje hojenie zlomenín, pomliaždenín a pod.

V dnešných časoch, kedy sa zdravotná situácii na Slovensku nezlepšuje a vírus COVD -19 sa rýchlo šíri. Je vhodná preventívna kúra s MUMIOM. Zvyšuje sa odolnosť organizmu voči infekčným ochoreniam, znižuje sa náchylnosť k infekciám krku, nosa, uší a tiež výrazne klesá riziko vzniku infekcie močových ciest.

MUMIO je dobre rozpustné vo vode, čo kladne pôsobí, lebo sa perfektne vstrebáva v organizme. Kúpite ho vo forme tabletiek alebo ako „tekuté“. Spôsob konzumácie MUMIA závisí od celkového zdravotného stavu, hmotnosti a veku človeka.

Viac informácii a konzultácie nájdete

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu