Dnes už nikto nepochybuje o tom, že jazdené autá majú svoje výhody. Okrem už trochu ustálenej ceny vám prinášajú aj takzvané „veľa muziky, za málo peňazí“. Veď predsa pár ročné BMW má stále väčšiu prestíž ako nová KIA.

V zimnom období sa dajú pri predaji ľahšie objaviť nedostatky ktoré v teplom období zostávajú schované. V tomto Popradskom Autobazáre vám veľmi rýchlo poradia a nasmerujú vás.

V januári a februári autá vždy zlacnejú

Prečo ? So začiatkom nového kalendárneho roka vždy auto papierovo „zostarne“. Jednoducho sa z decembra na január zmení jeho cena. S poklesom cien prichádza tiež možnosť výhodnej kúpy.

Vplyvom zimy tiež zistíte či má auto dobrý akumulátor a štartér

Všetci vieme, že naštartovanie auta v zime je niekedy stresujúce. Samozrejme ak máme vynikajúci štartér, tak to nie je problém. Pri teplote pod nulou sa vybíja batéria a klesá v nej napätie. Vďaka ochotnému personálu v Active Auto si môžete všetko vyskúšať.

Skúšobná jazda na snehu jasne ukáže funkčnosť ABS

Vďaka horším stavom vozovky hneď prídete na to ako funguje systém ABS. Na suchom asfalte sa veľmi ťažko kontroluje automatické prerušované brzdenie ktoré chráni vodiča pred šmykom. Teraz máte ideálne podmienky na skúšanie.

Zistíte kvalitu pohonu pri 4×4

V zhoršených podmienkach sa ihneď zapína pohon 4×4. Na ľade a snehu hneď zistíte či sa zapne a ako rýchlo dokáže systém reagovať. Citlivým pozorovaním počas jazdy zistíte napríklad preklzujúce koleso.

Elektronika je na chlad citlivá

Pri teplotách pod nulou ľahko prídete na to, že elektronika nemusí ihneď reagovať. Môže jednoducho zasekávať. Centrálne zamykanie, stierače, alebo sťahovanie okien. V zime vidíte ako a čo reaguje. Férový predajca vám to ihneď ozrejmí.

Prevodovka ukáže ako plynule prehadzuje

Keď začne mrznúť môže prevodovka začať šklbať. Je to dôkazom toho, že prevodka už čo to za sebou má a bude ju potrebné časom vymeniť. Tiež je to ľahké spoznať, keďže prevodovka ťažšie zaradzuje rýchlosti.

Vďaka serióznemu prístupu predajcov v autobazáre ACTIVE AUTO sa týmto chybám stihnete vyvarovať. Ich školený a rokmi ostrieľaný personál vám promptne ukáže pozitíva jazdených áut. A verte, že používané autá sú lepšou voľbou.


Neváhajte kontaktovať a navštíviť bezkonkurenčný Activ Auto v Poprade :

Active Auto www.activeauto.sk

info@activeauto.sk

+421 911 997 007

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu