Ticho, vôňa dreva a šum horského potoka, čo viac si môžete priať počas vášho oddychu v Tatrách? Toto všetko môžete zažiť počas pobytu v súkromnom ubytovaní vo Vile Astra v Starej Lesnej.

Vila Astra v obci Stará lesná je zhmotnením sna o rozprávke priamo pod Tatrami. Večera pri sviečkach pri ktorej cítite vôňu lesa a počúvate zurčanie vody v záhradnom jazierku je určite zážitok na celý život. O pobyte v tomto prostredí sníva každý.

Zákutia pri jazierku v záhrade

V zimnom období ihneď po lyžovačke sa môžete nerušene zohriať vo fínskej saune, alebo si vychutnať zaslúžený kúpeľ vo vírivke. Alebo si v lete po turistike vychutnať grilovačku na terase a stále byť v prepojení s prírodou.

Vírivka vo Vile Astra

Samozrejme je areál Vily Astry vhodný aj pre rodiny s deťmi, keďže sa tu pri záhradných jazierkach a mostíkoch nachádza tiež detské ihrisko s hojdačkami a pieskoviskom. Môžete sa s vašimi deťmi plynule presunúť do rozprávkovej krajiny, bez toho aby ste odchádzali ďaleko od ubytovania.

Vila Astra disponuje nádherným dreveneným dizajnom s nádychom histórie v interiéri, ktorý je tak typický pre túto horskú oblasť. Môžete sa ubytovať v izbách pre 2 až 4 osoby, tiež v mezonetovom apartmáne, alebo v záhradnom apartmánovom domčeku vhodnom pre 6 ľudí. Všetky izby a apartmány majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením.

Najbližšie lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici je vzdialené iba 3 kilometre od obce Stará Lesná. Termálne kúpalisko vo Vrbove, alebo Aquacity Poprad 11km. Samozrejme netreba zabúdať na historické pamiatky ktoré sú temer všade na Spiši, teda v tesnej blízkosti samotnej Vily Astra. Nájdete ich v Kežmarku, Spišskej Sobote, Ždiari, Poprade a tiež je blízko Belianska jaskyňa.

Všetky informácie a priamu možnosť si objednať pobyt nájdete na webovej stránke :

https://www.vilaastra-tatry.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu